Meniu
Prekių krepšelis

Sveikatos specialistų antspaudai

Akušeris
Perkamiausias
Gamintojas: Trodat
..
13.60€
Be PVM:0.00€
Biomedicinos technologas
Perkamiausias
Burnos higienistas
Perkamiausias
Dantų technikas
Perkamiausias
Dietistas
Perkamiausias
Gamintojas: Trodat
..
13.60€
Be PVM:0.00€
Embriologas
Perkamiausias
Ergoterapeutas
Perkamiausias
Gydytojas odontologas
Perkamiausias
Kineziterapeutas
Perkamiausias
Kineziterapeuto padėjėjas
Perkamiausias
Logoterapeutas
Perkamiausias
Masažuotojas
Perkamiausias
Medicinos biologas
Perkamiausias
Medicinos gydytojas
Perkamiausias
Medicinos psichologas
Perkamiausias
Meno terapeutas
Perkamiausias
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 31 (2 puslapių)

Medicininiai antspaudai

Nesvarbu, ar dirbate ligoninėje, klinikoje, ar privačioje praktikoje, medicininiai antspaudai naudingi visiems sveikatos priežiūros biurams. Medicinos specialistai gali lengvai antspauduoti svarbius pranešimus pacientų bylose ar užrašuose, pavyzdžiui, alergija, prašome kreiptis į vaistininką ir kitas įprastas frazes.

Medicininiai antspaudai odontologams

Mūsų užsakomieji medicininiai antspaudai puikiai tinka užimtiems medicinos ir odontologijos kabinetams, ligoninėms, skubios pagalbos klinikoms ir kt., nes padeda padidinti efektyvumą užimtose sveikatos priežiūros įstaigose.

Mūsų medicinos praktikos antspaudų liniją sudaro vaistinių antspaudai, įspėjamieji antspaudai apie alergiją, skubios pagalbos antspaudai, gydytojo parašo antspaudai ir kt. Galite rinktis savaime dažančius, iš anksto dažytus arba tradicinius guminius antspaudus medine rankena, pritaikytus jūsų medicinos centrui ar priežiūros įstaigai.

Gydytojų spaudai

Naudodamiesi mūsų gydytojams skirtais antspaudųais galite lengvai sukurti individualų guminį antspaudą naudodamiesi mūsų interneto svetaine. Gydytojo antspaudas pristatomas tik tiesiai pagal jūsų adresą.

Kiekvieną gydytojo antspaudo šabloną galima rasti prie antspaudo prekės. Pasirinkite daktaro / sveikatos specialkisto antspaudą. Galite rinktis iš daugelio variantų: Akušerio antspaudas, bendrosios praktikos slaugytojo antspaudas, burnos higienisto antspaudas, paramediko antspaudas ir daugelis kitų variantų.

Kam reikalingas gydytojo antspaudas?

Manoma, kad gydytojai rašo daug blogiau nei kiti specialistai; vieno tyrimo duomenimis, 16 proc. gydytojų rašė neįskaitomai. Dėl prastos kai kurių gydytojų rašysenos kyla problemų ieškant duomenų užrašuose. Dėl to vėluojama ir praleidžiama, netiksliai registruojami įvykiai, prastai bendraujama ir įvyksta medicininių nesėkmių, kurios blogiausiu atveju gali būti mirtinos. Dėl pavėluoto tyrimų rezultatų perskaitymo gali būti išvengta pacientų sergamumo.

Bendrosios medicinos tarybos gydytojams rekomenduojama po parašu spausdinti savo vardą, pavardę, specialybę, laipsnį ,tačiau net ir paprašius atspausdinti savo vardą, užrašas gali likti neįskaitomas visiems, išskyrus jo autorių.

Kokia naudą teikia gydytojo antspaudas?

Gydytojo antspaudai labai pagerina įrašų saugojimo standartus. Gydytojo antspaudus  galima naudoti pildant laboratorijos ir radiologijos užklausų formas, sutikimo formas, mirties liudijimus ir kremavimo formas. Gydytojo antspaude nurodžius numerį, apie rezultatus galima greitai pranešti telefonu. Kai atspausdintos ataskaitos gaunamos į skyrių, gydytojas turi jas pamatyti, kad jas būtų galima įtraukti į ligos istoriją. Gydytojas, uždėdamas antspaudą ant ataskaitos, gali aiškiai parodyti, kad ją matė. Tokių antspaudų naudojimas gali būti naudingas įskaitomumo, atskaitomybės ir rizikos valdymo požiūriu.

Manome, kad gyduytojo medicinį antspaudo prietaisą verta įsidėti į bet kurio gydytojo kišenę dėl klinikinio valdymo priežasčių, medicinos antspaudai pagaminti iš lengvo patvaraus plastiko. Jie turi apvalius kraštus ir yra patogūs nešiotis bet kurioje kišenėje ir tai nesudarys kliūčių dirbti darbą medicinos srityje.

Medicinos antspaudo privalumai

Nesvarbu, ar esate šeimos gydytojas, odontologas, ar veterinarijos gydytojas, medicininiai antspaudai gali padėti jums ir kitiems jūsų komandos nariams palaikyti tvarką. Vadovaujant medicinos praktikai tenka tvarkyti krūvas dokumentų. Sąskaitų kopijas reikia segti į aplanką, į sistemą įvesti informaciją apie pacientus ir faksu siųsti receptus, todėl reikia daug ką sekti. Todėl norėsite turėti sistemą, kuri nurodytų, kas buvo padaryta su kiekvienu dokumentu. Mūsų "Trodat" gydytojo  antspaudai yra puikūs prietaisai šiam darbui atlikti! Jais galėsite greitai pažymėti dokumentus .

Gydytojo antspaudai supaprastins stalčių, spintų ir kt. ženklinimo procesą. - Medicininiai antspaudai ne tik padės jūsų darbuotojams rūšiuoti dokumentus, bet ir padės jūsų komandai ženklinti daiktus visame pastate.  Akivaizdu, kad medicininiai antspaudai yra puiki investicija, jei norite sumažinti laiko švaistymą, painiavą ir klaidas savo medicinos praktikoje.